GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 13464399
nr 1346 4399
Keramik
5 delar, Orientalisk. Diameter: 11-22cm, höjd: 25cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:21:02
100 kr
150 kr
Tilgman Keramik